CFS1/4CT26A102J
Partnumber:
CFS1/4CT26A102J
Manufacturer:
KOA Speer Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Carbon Film 1K Ohm 5% 0.25W(1/4W) -450ppm/°C to 350ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo