CFUCF455KB4X-R0
Partnumber:
CFUCF455KB4X-R0
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Filters 0.455MHz 5dB 1000Ohm SMD 3Pin T/R