CFUKF455KA2X-R0
Partnumber:
CFUKF455KA2X-R0
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Filters 0.455MHz 4dB 1000Ohm SMD 3Pin T/R