Partnumber: CFUKF455KB4X-R0
Manufacturer: Murata Manufacturing
products.category: C/R/E
Availability: 320 in stock
SKU: CFUKF455KB4X-R0
decrease increase
Package Ceramic Filters 455MHz 5dB 1000Ohm SMD 3Pin T/R