CFUKF455KD1X-R0
Partnumber:
CFUKF455KD1X-R0
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Filters 455MHz Frequency 7dB 1500Ohm SMD 3Pin T/R