CFWKA450KBFY001-R0
Partnumber:
CFWKA450KBFY001-R0
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
others
Availability:
9992 in stock
Package
Ceramic Filters 450MHz 4dB 1000Ohm SMD 4Pin T/R