CFWLB455KGFA-B0
Partnumber:
CFWLB455KGFA-B0
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Filters 0.455MHz 6dB 2000Ohm Thru-Hole 5Pin Automotive Bulk