CGA2B1X7R1C104K050BC
Partnumber:
CGA2B1X7R1C104K050BC
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 16V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C Automotive T/R