CGA2B1X7R1V154K050BC
Partnumber:
CGA2B1X7R1V154K050BC
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.15uF 35V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C Automotive T/R