CGA2B2C0G1H331J050BA
Partnumber:
CGA2B2C0G1H331J050BA
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 330pF 50V C0G 5% Pad SMD 0402 125°C Automotive T/R