CGA2B2C0G2A101J050BE
Partnumber:
CGA2B2C0G2A101J050BE
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 100pF 100V C0G 5% Pad SMD 0402 Soft Termination 125°C Automotive T/R