CGA2B2X5R1C104K050BA
Partnumber:
CGA2B2X5R1C104K050BA
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 16V X5R 10% Pad SMD 0402 85°C Automotive T/R