CGA2B2X7R1H102K050BA
Partnumber:
CGA2B2X7R1H102K050BA
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 50V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C Automotive T/R