CGA2B2X8R1H152K050BA
Partnumber:
CGA2B2X8R1H152K050BA
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0015uF 50V X8R 10% Pad SMD 0402 150°C Automotive T/R