CGA2B3X5R1H103K050BB
Partnumber:
CGA2B3X5R1H103K050BB
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 50V X5R 10% Pad SMD 0402 85°C Automotive T/R