CGA2B3X7R1H104K050BB
Partnumber:
CGA2B3X7R1H104K050BB
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C Automotive T/R