CGA2B3X8R1H103M050BD
Partnumber:
CGA2B3X8R1H103M050BD
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 50V X8R 20% Pad SMD 0402 150°C Automotive T/R