CGA3E1X7R1C105K080AC
Partnumber:
CGA3E1X7R1C105K080AC
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 16V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C Low ESR Automotive T/R