CGA3E1X8L1C105K080AC
Partnumber:
CGA3E1X8L1C105K080AC
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 16V X8L 10% Pad SMD 0603 150°C Automotive T/R