CGA3E2X8R1H103K080AA
Partnumber:
CGA3E2X8R1H103K080AA
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 50V X8R 10% Pad SMD 0603 150°C Automotive T/R