CGA3E2X8R1H153K080AA
Partnumber:
CGA3E2X8R1H153K080AA
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.015uF 50V X8R 10% Pad SMD 0603 150°C Automotive T/R