CGA3E3X7R1H334K080AB
Partnumber:
CGA3E3X7R1H334K080AB
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.33uF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C Automotive T/R