CGA3E3X7R1H474K080AE
Partnumber:
CGA3E3X7R1H474K080AE
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.47uF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 Soft Termination 125°C Automotive T/R