CGA3EAC0G2A472J080AC
Partnumber:
CGA3EAC0G2A472J080AC
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0047uF 100V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C Automotive T/R