CGA4C2C0G2A101J060AA
Partnumber:
CGA4C2C0G2A101J060AA
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 100pF 100V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C Automotive T/R