CGA4C2C0G2A102J060AA
Partnumber:
CGA4C2C0G2A102J060AA
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 100V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C Automotive T/R