CGA4F2C0G1H153J085AA
Partnumber:
CGA4F2C0G1H153J085AA
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.015uF 50V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C Automotive T/R