CGA4J1X7R1H475K125AE
Partnumber:
CGA4J1X7R1H475K125AE
Manufacturer:
TDK
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 4.7uF 50V X7R 10% Pad SMD 0805 Soft Termination 125°C Automotive T/R