CGA4J1X8L1H474K125AC
Partnumber:
CGA4J1X8L1H474K125AC
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.47uF 50V X8L 10% Pad SMD 0805 150°C T/R