CGA4J2X7R1H104K125AE
Partnumber:
CGA4J2X7R1H104K125AE
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 10% Pad SMD 0805 Soft Termination 125°C Automotive T/R