CGA4J2X8R1E224K125AA
Partnumber:
CGA4J2X8R1E224K125AA
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.22uF 25V X8R 10% Pad SMD 0805 150°C Automotive T/R