CGA5H2C0G2A103J115AA
Partnumber:
CGA5H2C0G2A103J115AA
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 100V C0G 5% Pad SMD 1206 125°C Automotive T/R