CGA5L1X7R1H106K160AC
Partnumber:
CGA5L1X7R1H106K160AC
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 50V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C Automotive T/R