CGA5L1X7R1V106K160AC
Partnumber:
CGA5L1X7R1V106K160AC
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 35V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R Automotive AEC-Q200