CGA5L1X7R1V106K160AE
Partnumber:
CGA5L1X7R1V106K160AE
Manufacturer:
TDK
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 35V X7R 10% Pad SMD 1206 Soft Termination 125°C Automotive T/R