CGA5L1X7S1A156M160AC
Partnumber:
CGA5L1X7S1A156M160AC
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 15uF 10V X7S 20% Pad SMD 1206 125°C Automotive T/R