CGA5L3X7R1H225K160AB
Partnumber:
CGA5L3X7R1H225K160AB
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2uF 50V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C Automotive T/R