CGA5L3X7R1H475K160AE
Partnumber:
CGA5L3X7R1H475K160AE
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 4.7uF 50V X7R 10% Pad SMD 1206 Soft Termination 125°C Automotive T/R