CGA5L4X7T2W104K160AA
Partnumber:
CGA5L4X7T2W104K160AA
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 450V X7T 10% Pad SMD 1206 125°C Automotive T/R