CGA6M3X7R2E224K200AE
Partnumber:
CGA6M3X7R2E224K200AE
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.22uF 250V X7R 10% Pad SMD 1210 Soft Termination 125°C Automotive T/R