CGA6M3X7S2A475M200KB
Partnumber:
CGA6M3X7S2A475M200KB
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 4.7uF 100V X7S 20% Pad SMD 1210 Soft Termination 125°C Automotive T/R