CGA6P1C0G3A103J250AC
Partnumber:
CGA6P1C0G3A103J250AC
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 1000V C0G 5% Pad SMD 1210 125°C Automotive T/R