CGA8N3X7S2A475K230KB
Partnumber:
CGA8N3X7S2A475K230KB
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 4.7uF 100V X7S 10% Pad SMD 1812 125°C Automotive T/R