CGA9N3X7R1E476M230KB
Partnumber:
CGA9N3X7R1E476M230KB
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 47uF 25V X7R 20% Pad SMD 2220 125°C Low ESR Automotive T/R