CGA9N3X7S2A106M230KE
Partnumber:
CGA9N3X7S2A106M230KE
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 100V X7S 20% Pad SMD 2220 Soft Termination 125°C Automotive T/R