CGB2A1X5R1C105K033BC
Partnumber:
CGB2A1X5R1C105K033BC
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 16V X5R 10% Pad SMD 0402 85°C T/R