CGB3B1JB1E105K055AC
Partnumber:
CGB3B1JB1E105K055AC
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 25V JB 10% Pad SMD 0603 85°C T/R