CGB4B3X5R1A225K055AB
Partnumber:
CGB4B3X5R1A225K055AB
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2uF 10V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R