CGJ2B2X7R1C102K050BA
Partnumber:
CGJ2B2X7R1C102K050BA
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 16V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C Automotive T/R