CGJ3E2X7R1C104K080AA
Partnumber:
CGJ3E2X7R1C104K080AA
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 16V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C Automotive T/R